TWC-050S105SS
TWC-050S105SS Thomas Research Products
TRC-050_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 1.05A
Packaging: Box
Voltage - Output: 24 ~ 48V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max): 240VAC
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Voltage - Input (Min): 100VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 24-48V 1.05A, Packaging: Box, Voltage - Output: 24 ~ 48V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Voltage - Input (Max): 240VAC, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Voltage - Input (Min): 100VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.