Продукція > AVX > TWCA106K025SCSZ0000
TWCA106K025SCSZ0000
TWCA106K025SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 10uF 10% ESR=5.31 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук