Продукція > AVX > TWCA106K050CLSZ0000
TWCA106K050CLSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 10uF 10% ESR=2.66 Ohms
Написати відгук