Продукція > AVX > TWCA106K050SCSZ0000
TWCA106K050SCSZ0000
TWCA106K050SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 10uF 10% ESR=5.31 Ohms
Написати відгук