Продукція > AVX > TWCA107K015SCSZ0000
TWCA107K015SCSZ0000
TWCA107K015SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 15V 100uF 10% ESR=3.98 Ohms
Написати відгук