Продукція > AVX > TWCA156K030CLSZ0000
TWCA156K030CLSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 15uF 10% ESR=3.32 Ohms
Написати відгук