Продукція > AVX > TWCA156K030SCSZ0000
TWCA156K030SCSZ0000
TWCA156K030SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 15uF 10% ESR=4.42 Ohms
Написати відгук