Продукція > AVX > TWCA226K025CCSZ0000
TWCA226K025CCSZ0000
TWCA226K025CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 22uF 10% ESR=3.98 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук