Продукція > AVX > TWCA276M060CCSZ0000
TWCA276M060CCSZ0000
TWCA276M060CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 27uF 20% ESR=5.01 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук