Продукція > AVX > TWCA336K050SCSZ0000
TWCA336K050SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 33uF 10% ESR=4.95 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук