Продукція > KYOCERA AVX > TWCA336K050SCYZ0000
TWCA336K050SCYZ0000
TWCA336K050SCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 10% 50V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.95Ohm
Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 764 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 10% 50V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.188" Dia x 0.453" L (4.78mm x 11.51mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.95Ohm, Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: A, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V.