Продукція > AVX > TWCA405K060CCSZ0000
TWCA405K060CCSZ0000
TWCA405K060CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 4uF 10% ESR=9.29 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук