Продукція > AVX > TWCA476K010CCSZ0000
TWCA476K010CCSZ0000
TWCA476K010CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 10V 47uF 10% ESR=3.67 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук