Продукція > AVX > TWCA685K075SCSZ0000
TWCA685K075SCSZ0000
TWCA685K075SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 6.8uF Temp125 C ESR=6.83Ohms 10%
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук