Продукція > AVX > TWCA686K006SLSZ0000
TWCA686K006SLSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 6V 68uF 10% ESR=1.58 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук