Продукція > AVX > TWCA805K030CCSZ0000
TWCA805K030CCSZ0000
TWCA805K030CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 8uF 10% ESR=6.64 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук