Продукція > AVX > TWCA805K030SLSZ0000
TWCA805K030SLSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 8uF 10% ESR=3.32 Ohms
Написати відгук