Продукція > AVX > TWCB107K025CCSZ0000
TWCB107K025CCSZ0000
TWCB107K025CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 25V 100uF Temp200 C ESR=1.99Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук