Продукція > KYOCERA AVX > TWCB107K025CCYZ0000
TWCB107K025CCYZ0000
TWCB107K025CCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 10% 25V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99Ohm
Lifetime @ Temp.: 300 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 10% 25V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99Ohm, Lifetime @ Temp.: 300 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCB107K025CCYZ0000 TWCB107K025CCYZ0000 Виробник : AVX HighReliabilityTantalum-1659121.pdf Tantalum Capacitors - Wet 25V 0.01pF Temp200 C ESR=1.99Ohms 10%