Продукція > AVX > TWCB107K060CCSZ0000
TWCB107K060CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 100uF 10% ESR=2.52 Ohms
Написати відгук