Продукція > KYOCERA AVX > TWCB127K015SLSZ0000
TWCB127K015SLSZ0000
TWCB127K015SLSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 15V 0.012pF Tmp125 C ESR=1.99Ohms 10%
Написати відгук