Продукція > KYOCERA AVX > TWCB127K050CCSZ0000
TWCB127K050CCSZ0000
TWCB127K050CCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 0.012pF Tmp125 C ESR=2.49Ohms 10%
Написати відгук