Продукція > KYOCERA AVX > TWCB127M050SCSZ0000
TWCB127M050SCSZ0000
TWCB127M050SCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 50V 0.012pF Tmp125 C ESR=2.49Ohms 20%
Написати відгук