Продукція > KYOCERA AVX > TWCB187J010CCSZ0000
TWCB187J010CCSZ0000
TWCB187J010CCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 10V 0.018pF Tmp125 C ESR=2.21Ohms 5%
Написати відгук