Продукція > AVX > TWCB206M060CCSZ0000
TWCB206M060CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 20uF 20% ESR=4.64 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук