Продукція > KYOCERA AVX > TWCB226K100CCSZ0000
TWCB226K100CCSZ0000
TWCB226K100CCSZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 22uF Temp200 C ESR=4.52Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук