Продукція > AVX > TWCB227K008SCSZ0000
TWCB227K008SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 8V 220uF 10% ESR=2.23 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук