Продукція > KYOCERA AVX > TWCB276M125SCYZ0000
TWCB276M125SCYZ0000
TWCB276M125SCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 27UF 20% 125V AXIAL
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 125volts 27uF 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCB276M125SCYZ0000 Виробник : AVX TWC_Y-1021498.pdf Tantalum Capacitors - Wet 125volts 27uF 20%