Продукція > AVX > TWCB336M075SLSZ0000
TWCB336M075SLSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 33uF 20% ESR=4.02 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук