Продукція > AVX > TWCB396K060SCSZ0000
TWCB396K060SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 39uF 10% ESR=3.4 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук