Продукція > AVX > TWCB476K050CCSZ0000
TWCB476K050CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 47uF 10% ESR=3.11 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук