Продукція > AVX CORPORATION > TWCB706K015CCYZ0000
TWCB706K015CCYZ0000
TWCB706K015CCYZ0000 AVX Corporation
TWC_Y.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 70UF 10% 15V AXIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 15volts 70uF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCB706K015CCYZ0000 Виробник : AVX TWC_Y-1021498.pdf Tantalum Capacitors - Wet 15volts 70uF 10%