Продукція > KYOCERA AVX > TWCD127K025CCYZ0000
TWCD127K025CCYZ0000
TWCD127K025CCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 120UF 10% 25V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.32Ohm
Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 120 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 120UF 10% 25V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.32Ohm, Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: D, Capacitance: 120 µF, Voltage - Rated: 25 V.