Продукція > KYOCERA AVX > TWCD187K075CCSZ0000
TWCD187K075CCSZ0000
TWCD187K075CCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 0.018pF Tmp125 C ESR=1.92Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук