Продукція > KYOCERA AVX > TWCD256K125CCSZ0000
TWCD256K125CCSZ0000
TWCD256K125CCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 25uF Temp125 C ESR=3.18Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук