Продукція > KYOCERA AVX > TWCD256K125SLSZ0000
TWCD256K125SLSZ0000
TWCD256K125SLSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 25uF Temp125 C ESR=1.59Ohms 10%
Написати відгук