Продукція > KYOCERA AVX > TWCD256M125SCSZ0000
TWCD256M125SCSZ0000
TWCD256M125SCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 125V 25uF Temp125 C ESR=3.18Ohms 20%
Написати відгук