Продукція > AVX CORPORATION > TWCD257K010SCYZ0000
TWCD257K010SCYZ0000
TWCD257K010SCYZ0000 AVX Corporation
TWC200.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 250UF 10V 10% AXIAL
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 10V 0.025pF Tmp200 C ESR=3.18Ohms 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCD257K010SCYZ0000 TWCD257K010SCYZ0000 Виробник : AVX HighReliabilityTantalum-1659121.pdf Tantalum Capacitors - Wet 10V 0.025pF Tmp200 C ESR=3.18Ohms 10%