Продукція > AVX > TWCD337K006CCYZ0000
TWCD337K006CCYZ0000
TWCD337K006CCYZ0000 AVX
TWC_Y-1021498.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 6volts 330uF 10%
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.45Ohm, Lifetime @ Temp.: 300 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: D, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 6 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCD337K006CCYZ0000 TWCD337K006CCYZ0000 Виробник : KYOCERA AVX TWC_Y.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 6V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.375" Dia x 0.766" L (9.52mm x 19.46mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.45Ohm
Lifetime @ Temp.: 300 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 6 V