Продукція > AVX CORPORATION > TWCD337K006SCYZ0000
TWCD337K006SCYZ0000
TWCD337K006SCYZ0000 AVX Corporation
TWC200.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 6V 10% AXIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Wet 6volts 330uF 10%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TWCD337K006SCYZ0000 Виробник : AVX TWC_Y-1021498.pdf Tantalum Capacitors - Wet 6volts 330uF 10%