Продукція > AVX > TWCD686K060SLSZ0000
TWCD686K060SLSZ0000
TWCD686K060SLSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 60V 68uF 10% ESR=1.27 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук