Продукція > AVX > TWCD686K100CCSZ0000
TWCD686K100CCSZ0000
TWCD686K100CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF Temp125 C ESR=2.54Ohms 10%
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук