Продукція > AVX > TWCD686K100SCSZ0000
TWCD686K100SCSZ0000
TWCD686K100SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 100V 68uF 10% ESR=2.54 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук