Продукція > AVX > TWCD826K050CCSZ0000
TWCD826K050CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 82uF 10% ESR=2.43 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук