Продукція > AVX > TWCD826M050CCSZ0000
TWCD826M050CCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 30V 82uF 20% ESR=2.43 Ohms
Написати відгук