Продукція > KYOCERA AVX > TWCD827K015SCSZ0000
TWCD827K015SCSZ0000
TWCD827K015SCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 15V 0.082pF Tmp125 C ESR=2.43Ohms 10%
Написати відгук