Продукція > KYOCERA AVX > TWCE117K075CCYZ0000
TWCE117K075CCYZ0000
TWCE117K075CCYZ0000 KYOCERA AVX
TWC_Y.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 110UF 10% 75V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.45Ohm
Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 110 µF
Voltage - Rated: 75 V
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 110UF 10% 75V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.45Ohm, Lifetime @ Temp.: 500 Hrs @ 200°C, Manufacturer Size Code: E, Part Status: Active, Capacitance: 110 µF, Voltage - Rated: 75 V.