Продукція > KYOCERA AVX > TWCE117K075SCSZ0000
TWCE117K075SCSZ0000
TWCE117K075SCSZ0000 Kyocera AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 0.011pF Tmp125 C ESR=1.45Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук