Продукція > AVX > TWCE117K075SCYZ0700
TWCE117K075SCYZ0700
TWCE117K075SCYZ0700 AVX
HighReliabilityTantalum-1659121.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 75V 0.011pF Tmp200 C ESR=1.45Ohms 10%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук