Продукція > AVX > TWCE128K006SCSZ0000
TWCE128K006SCSZ0000
TWCE128K006SCSZ0000 AVX
TWC_Conventional-1154523.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Wet 6V 1200uF 10% ESR=1 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук